Get Adobe Flash player

 

OFERTA

 

        Nawiązując z nami kooperację handlową zyskujesz współpracę z renomowanymi producentami: Fanar, Dolfamex, Mitsubishi, Pafana, Titex, Sandvik Coromant, Baildon, Kennametal, Gühring, Bison-Bial, Rego-fix. Oferujemy szeroki wybór narzędzi, dostawy bez wad, krótkie terminy realizacji zamówień, indywidualne rozwiązania, kompetentne porady, bez wątpienia to zysk dla Państwa, oszczędzają Państwo czas i pieniądze. Doświadczenie na rynku przemysłu maszynowego stawia naszą firmę w czołówce dostawców narzędzi na rzecz przemysłu maszynowego i innych odbiorców.

        Specjalizując się w handlu narzędziami skrawającymi, ofertę handlową uzupełniamy narzędziami pomiarowymi takich firm jak: Bowers, Mahr, Mitutoyo, Käfer, Schut, Sylvac, VIS.


Dostarczamy narzędzia do:

Sprawdzania pomiarów: czujniki zegarowe, cyfrowe, mikrometry zewnętrzne i wewnętrzne, macki czujnikowe, średnicówki trójpunktowe, średnicówki mikrometryczne dwupunktowe, sprawdziany tłoczkowe, gwintowe metryczne, calowe, sprawdziany pierścieniowe metryczne, calowe, płyty pomiarowe suwmiarki elektroniczne, uniwersalne, głębokościomierze elektroniczne, uniwersalne, wysokościomierze elektroniczne, uniwersalne.


Frezowania: frezy palcowe, głowice frezerskie, frezy składane z wymiennymi płytkami oraz frezy pełnowęglikowe, frezy tarczowe, rozwiertaki. 

 Gwintowania: gwintowniki i narzynki do gwintów metrycznych, calowych, do otworów przelotowych i nieprzelotowych, maszynowe, do obróbki w CNC także w każdej powłoce trudnościeralnej.
Toczenia: noże tokarskie, oprawki tokarskie, płytki wieloostrzowe z każdą powłoką trudnościeralną, płytki z ceramiki i diamentu, systemy mocowań konwencjonalne i CNC.Wiercenia: wiertła do stali w gat. HSS, także HSCo, pełnowęglikowe, z powłokami trudnościeralnymi, do głębokich przewierceń, składane.
Oprzyrządowanie frezarsko - tokarskie: oprawki frezarskie, uchwyty tokarskie, tulejki ER, kły tokarskie, firmy Bison–Bial oraz firmy REGO-FIX Swiss Precision Tools - czołowego w świecie producenta oprawek narzędziowych z mocowaniem mechanicznym, kompletny system mocowania oparty na tulejkach ER oraz Micro do mocowania narzędzi o średnicach od 0,1mm, dyski uszczelniające do narzędzi z chłodzeniem przez wrzeciono obrabiarki oraz nowoczesny system mocowania powRgrip - stosowany w obróbkach High Speed. W standardzie, oprawki REGO-FIX przygotowane są do pracy przy n=15000obr/min, G=6,3 i max. biciu promieniowym 0,003mm.