Get Adobe Flash player

 

Witamy Cię w naszej firmie

 

        Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą branży narzędziowej. Specjalizujemy się zakresie dostaw narzędzi skrawających i pomiarowych dla branży przemysłowej.

        Dzięki własnym doświadczeniom i nabytym umiejętnościom stawiamy na najwyższą jakość, terminowość i rzetelność wykonywanych usług. Jesteśmy w stanie kompleksowo dostarczyć każde oferowane przez nas narzędzie, wyposażyć w nie każde przedsiębiorstwo, gwarantując przy tym wysoki poziom zaspokajania różnorodnych potrzeb i wymagań naszego klienta.

Od początku swojej działalności KARIBEX realizuje zadania w oparciu o:

  • Jakość produktów,
  • Szeroki asortyment narzędzi,
  • Doradztwo techniczne.

        Jednakże nasza oferta to nie tylko szeroki wybór narzędzi, to również obsługa serwisowa, profesjonalne doradztwo, dobór oprzyrządowania i narzędzi i wiele innych czynników mających wpływ na zadowolenie naszych klientów.

        Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, poszerzyliśmy zakres naszej oferty o usługi wzorcowania, kalibracji, sprawdzania przyrządów do pomiaru długości i kąta, wzorcowania sprawdzianów gwintowych trzpieniowych, pierścieniowych, specjalnych wzorców, itp. Współpracujemy z akredytowanymi laboratoriami badawczymi i wzorcującymi, których kadra posiada wieloletnie doświadczenie, a usługi wykonywane są solidnie i profesjonalnie zgodnie z PN-EN ISO 9001:2001; PN- ISO/IEC 17025:2005. Wzorcowanie przebiega w odniesieniu do Polskich Norm oraz instrukcji Głównego Urzędu Miar.

        Zapraszając do współpracy zapewniamy wysoką jakość usług świadczonych przez personel przeszkolony w pracowniach głównego urzędu miar.